Zobacz sam
Tak niewiele potrzeba, aby uratować komuś życie
Zostań dawcą szpiku
Zarejestruj się

Zmiana danych osobowych

Chcesz zaktualizować swoje dane osobowe, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować?

Zmień dane osobowe

Możesz pomóc chorym zrób 1% odpis

Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o akcjach dla dawców?

Zmiana danych osobowych

Bardzo prosimy o informacje, jeśli zmieniłeś adres zamieszkania, bądź numeru telefonu!!! Jest to niezwykle ważna kwestia, ponieważ dane teleadresowe zamieszczone w ankietach są jednym źródłem kontaktu z dawcą.

W celu aktualizacji swoich danych osobowych prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

W przypadku zmiany nazwiska prosimy o wpisanie nowego nazwiska w bloku "Aktualne dane teleadresowe".

Dane podane w niniejszym formularzu będa przetwarzane przez Dolnośląskie Centrum Transpalntacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku z siedzibą we Wrocławiu (53-439) przy ul. Grabiszyńskaj 105, e-mail: dctk@dctk.wroc.pl, tel. 782 999 707, wpisanym do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000084385, numerem NIP: 8942702290, REGON: 932717392, którego akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Z Inspektorem Danych Osobowych można skontakotwać się pod adresm e-mail: iod@dctk.wroc.pl lub pisemnie na adres siedziby.

Polityka prywatności dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie internetowej: https://www.dctk.wroc.pl/polityka-prywatnosci.

Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku nie może zaktualizować danych osób, które nie były wcześniej zarejestrowane w jego bazie, a mogły zostać zrekrutowane przez inny ośrodek dawców szpiku w Polsce.

 

Dane osobowe
Aktualne dane teleadresowe

Partnerzy w naborze Dawców Szpiku

Szukamy sponsorów oraz chętnych do współpracy. Każda pomoc będzie odnotowana. W zakresie działalności przeszczepowej współpracujemy z głównymi ośrodkami w kraju jak i zagranicą.

Akredytacje

Posiadamy europejskie akredytacje w zakresie medycznym:

 

The National Marrow Donor Program

 

European Federation for Immunogenetics